Úplným základem každé lovecké nebo myslivecké výbavy by měla být opravdu kvalitní lovecká optika, ať už jde o lovení nebo pouze o pozorování zvěře a ptactva. Do lovecké optiky patří: dalekohledy, puškohledy, spektivy, kolimátory, dálkoměry a další potřebné příslušenství k samotné optice. Vzhledem k tomu, že často lovení nebo pozorování probíhá taktéž v noci, hodí se mít výbavu pro noční vidění.

Číst dál: LOVECKÁ OPTIKA – součást každé kvalitní lovecké výbavy

Pokud vlastníte chytré hodinky, samozřejmostí je kvalitní a pohodlný řemínek. Pohodlný řemínek zaručuje spokojenost při nošení hodinek, a také při správném výběru designu dodá šmrnc vašemu outfitu. Nesmíme opomenout, že i chytré hodinky mohou být stále designový prvek.

Číst dál: Jak zakoupit a následně vyměnit řemínek u chytrých hodinek

ozvučovací technika

Taky si pamatujete na léta, kdy jste byli školou povinni? Bohužel tato léta jsou nenávratně pryč a naše děti zažívají už poněkud jinou skutečnost. Například klasický školní zvonek, který nás vysvobodil z hodiny matematiky nebo nám ukončil velkou přestávku je pryč. Místo toho jsou dnes rozhlasy a nejrůznější ozvučovací technika. Právě o tomto tématu se dnes budeme bavit.

Číst dál: Zvonění ve škole – časy se mění

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz