protiskluzové pásky

Riziko pádu trápí téměř všechny typy podlah až na jedny! Těmi výjimečnými jsou protiskluzové podlahy, které lze aplikovat i pro obytné prostory, tak i průmysl. V tomto článku e budeme bavit o protiskluzových vlastnostech, kterých je možno docílit speciálním vsypem nebo speciálními protiskluzovými páskami.

Číst dál: Uklouznutí a pády z výšky patří k častým úrazům

Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

bariéra

Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

Štítky: zahrazovací sloupky zahrazovací sloupky s pásem bariérové sloupky expoint

Číst dál: Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

Ochrana před znečištěním vzduchu

To, že je vzduch náchylný ke znečištění vám snad říkat nemusíte. Neustále slyšíme o tom, jak je na světě čím dál víc nedýchatelno a jak s tím musíme okamžitě něco dělat. To je rozhodně pravda, ale my se budeme zabývat jiným znečištěním vzduchu. A to v průmyslových výrobních budovách.

Štítky: odsávání zplodin filtrace vzduchu tigemma odlučovač vzduchu

Číst dál: Ochrana před znečištěním vzduchu

Pokud podnikáte v odvětví, kde lidé často přichází do kontaktu se zplodinami, částečkami pilin, prachu a dalšími nečistotami, bez průmyslového odsávání se opravdu neobejdete. Do začátku je to sice poměrně velká investice, ale dlouhodobě se vám vyplatí hned z několika důvodů. V tomto článku si jich několik ve stručnosti představíme.

Štítky: odsávání zplodin odsávání ve svařovnách odsávání pilin průmyslové odsávání tigemma odsávání prachu

Číst dál: Bez průmyslových odsávacích ventilátorů prachu se neobejdete.

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..