• Jan Staněk
  • Recenze

Planografie Olomouc nabízí pestrou škálu služeb. Podívejte se sami

planografie

Přestože kancelářské tiskárny disponují mnoha funkcemi, bez služeb copycentra se jednoznačně neobejdete, protože některé dokumenty zkrátka klasická tiskárna nevytiskne. Planografie Olomouc se specializuje na tisk projektových dokumentací a výkresů poměrně dlouhá léta, přičemž na každou práci se důkladně připravuje, slibuje spolehlivost, rychlost a efektivitu. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno si v dané firmě můžete objednat.

Pokud sháníte někoho na komplexní plánografické služby ve vysoké kvalitě, není nic jednoduššího než se obrátit na společnost Planografie Olomouc. Umožňuje tisk projektové a technické dokumentace, což využijí především architekti, projektanti, architektonické kanceláře, úřady, ale i třeba stavební firmy. Zajistí vám nejen výtisk dokumentů, ale i jejich kompletaci. Samozřejmostí jsou maloformátové i velkoformátové zakázky.

Velkoformátový tisk i tisk firemních tiskovin

Jestliže potřebujete vytisknout nějaký plakát, poster či leták o velikosti do šíře 917 milimetrů s maximální délkou 50 centimetrů, pro copycentrum nacházející se v Olomouci to není žádný problém. Stejně tak se postará o výtisk firemních tiskovin, jejich skenování, prezentace a vazby. Pestré portfolio služeb mimo jiné zahrnuje i laminaci v případě potřeby.

Služby jsou určené nejen široké veřejnosti, ale také studentům, již potřebují vytisknout bakalářskou či diplomovou práci, seminární práci či cokoliv jiného.

Vyhotovení do 24 hodin

Občas se stane, že je nezbytné vyhotovit nějakou zakázku co nejrychleji, ideálně do 24 hodin. I v takovém případě se vám stane copycentrum Olomouc nápomocné, neboť je schopné v případě potřeby vyhotovit zakázku do jednoho dne a doručit vám ji klidně až domů. Podívejte se tedy na webovou stránku https://www.planografie-olomouc.cz/, kde si služby objednáte a najdete mimo jiné také ceník.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4