Kvalitní kadeřnické potřeby jsou must-haves. Na co dalšího ale myslet při otevření nového salónu?

Chystáte si otevřít vlastní kadeřnický salón? A víte, co vše budete potřebovat a co Vám nesmí chybět? Zaručené rady a tipy, které budou vždy a všem fungovat snad u žádného oboru zaručit nejdou. Někdy ani nejlepší kadeřnické potřeby nestačí. Jde také o šikovnost, praxi, trénink, příjemnou komunikaci s klienty, dobrou propagaci i zpětnou vazbu od klientek a klientů. Na druhou stranou mít špičkové a kvalitní kadeřnické potřeby je určitě základ, který Vám při stříhání, barvení a všech dalších úkonech rozhodně pomůže. Bez těchto pomůcek totiž ani talentovaná kadeřnice nevykouzlí zázrak. Tady ani kouzla a zaklínadla nepomůžou.

Profesionální kadeřnické potřeby za TOP ceny

Interiér salónu, Vy i kadeřnické potřeby ruku v ruce

Celkový dojem je opravdu hrozně důležitý. Klientka či klient odchází s určitým pocitem a obrázkem o Vás i Vašich službách. A přesně proto by se neměla odbýt ani jedna část. Vhodně zvolený prostor práci ulehčí. Poloha salónu patří také ke klíčovým faktorům. Zejména pokud nemáte ještě stálou klientelu. Vhodně zvolené místo, kudy projde denně velké množství lidí, může přivést jednoduše nové platící zákazníky. Dobře dostupné místo městskou dopravou i autem spolu s možností parkovacího místa jsou taky fajn výhoda. Dále taky stav prostorů. Jde o novou budovu nebo starší? Bude potřeba rekonstrukce? Všechny tyto aspekty rozhodně před podepsáním smlouvy zvažte. Myslete taky na cenu a hledejte to nejvhodnější možné řešení vzhledem k počtu kladů i ceny.

Když kadeřnické potřeby pasují k osobnosti kadeřnice, v salónu je ještě příjemnější 

Vybavení kadeřnického salónu, nábytek, kadeřnické potřeby a Vaše osobnost by měly jít ruku v ruce. Sama můžu uvést vlastní zkušenost. Svou kadeřnici bych popsala jako plnou energie, vždy milou a pozitivně naladěnou, upovídanou a občas i tak mile střelenou a originální, vyčnívající z davu. A proto není divu, že nemá ani typické kadeřnické potřeby. Používá nůžky, kartáče, štětce, misky i dokonce alobal duhových a různých barev. Prostě netradiční, originální a veselé stejně jako ona.

Must-haves – kadeřnické potřeby a kvalitní kosmetika

Už před nějakou dobou se doslova roztrhl pytel s vlasovou kosmetikou. Její výběr je klíčový, a tak si raději dejte trochu načas, než sáhnout hned po první fajn nabídce od prvního dodavatele. Hledejte recenze, ptejte se, vyzkoušejte si samotnou aplikaci, a až pak si vyberte dodavatele.

Stejně tak kadeřnické potřeby vybírejte pečlivě. I ty Vám pomůžou, ulehčí práci i samotnou aplikaci. Po vhodných kadeřnických potřebách se můžete poohlídnout například na e-shopu Kamak, což je velkoobchod stvořený pro všechny kadeřnice, kosmetičky a pedikérky. Dále taky nabízí třeba školení či semináře.

Pečujte nejen o vlasy, ale i o zákaznice (zákazníky) samotné

Pocit nadšení a spokojenost, to by měli cítit všichni, kteří opustí Váš salón. Už víte, že potřebujete super prostory na fajn místě, vhodný nábytek, kvalitní kadeřnické potřeby i vlasovou kosmetiku. A pak na řadu přichází samotná péče o zákazníky, odvedená práce a komunikace, propagace. To by mělo být něco, co Vás odliší od konkurence a proč se lidé vrátí právě k Vám. Povídejte si s nimi nebo naopak nechejte zákaznici či zákazníka v klidu, pokud nemají fajn den nebo si k Vám chodí odpočinout a vypnout. Nabídněte jim občerstvení, buďte k nim milí, dejte jim tu nejlepší péči, za kterou rádi zaplatí. Myslete i na propagaci. Mít dnes profil na sociálních sítích, kde ukážete svou práci se určitě vyplatí. Stejně tak na těchto profilech můžete mít uvedeny důležité informace nebo zde přidávat aktuální informace ohledně dovolené a podobně.

 

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4