Velkoobchod zmrzliny a ještě mnohem víc

Poohlížíte se po spolehlivém velkoobchodě zmrzliny? Hledáte dostatečný výběr, příjemné jednání a ověřeného dodavatele, kterému můžete věřit? V nabídce Adria Gold najdete ten nejlepší sortiment z opravdových surovin dle vašeho gusta. Pro výrobu variegat a past jsou používány vlastní rodinné receptury, které jsou léty prověřené a získávají si neustále nové spokojené zákazníky.

Velkoobchod zmrzliny nabízí tři možnosti – kopečkovou, točenou a 3v1 Extra Fruit, ze které lze udělat zmrzlinu točenou, kopečkovou, ale také ledovou tříšť.

Výběr kopečkové ve velkoobchodě zmrzliny

Kopečkovou zmrzlinu můžete vybírat hned z několika řad – Grande, Plus a Eccellente. A pokud se poohlížíte po neskutečném zmrzlinovém pokladu, je tady řada Special. Tato speciální řada zmrzlin obsahuje poctivé ovocné sorbety, veganské i RAW zmrzliny, skutečnou vanilku a další příchutě z opravdových ingrediencí dovážených z celého světa. Nezapomnělo se ani na netradiční chutě. Limitovaná edice obsahuje například příchutě jako jsou dračí ovoce, levandule, mák, matcha tea nebo třeba maracuja.

Volba točené zmrzliny podle základu

První možná volba základu v nabídce velkoobchodu zmrzlin točených je už hotová směs, ta se následně pouze smíchá s vodou. Další možností je mléčný nebo ovocný základ, ty je třeba kombinovat vhodně s pastami. A jako poslední 3v1 Extra Fruit směs, ze které ale kromě vynikající točené uděláte třeba i kopečkovou nebo dokonce ledovou tříšť (dřeň) plnou ovocné chuti.

Ať už chcete prodávat zmrzlinu kopečkovou nebo točenou, velkoobchod zmrzlin Adria Gold dokáže nabídnout velkou spoustu možností od klasické vanilky přes ovocnou meruňku, banán, oříškové příchutě až po exotické mango na jednom místě. Jednoduše radost vybírat a ochutnat.

Není to pouze velkoobchod zmrzliny

Mimo výbornou zmrzlinu od českého kvalitního výrobce z opravdových surovin plnou chuti, jde z velkoobchodu zmrzliny objednat ale i další věci. V nabídce najdete pro příklad kornoutky, mražené ovoce, revoluci z ovoce v podobě ovocných limonád a ovoce do jogurtů či palačinek nebo také moc dobré dezerty a dorty.

Výrobce miluje kvalitní suroviny, neustále se posouvá díky moderní technologii a žene vývoj vpřed. Výrobky dostaly několikrát ocenění kvality KLASA. A pokud si stále nejste jistí s výběrem, nebojte se obrátit na prodejce s dotazem. Rádi poradí, pomůžou, zajistí potřebný servis nebo dokonce zařídí i zapůjčení vitrín.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4