• Jan Staněk
  • Recenze

Vánoční trendy a dekorace 2018

Vánoční látky výprodej

Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

Vánoce 2018

Věděli jste, že letošní Vánoce se nesou v duchu barev duhy? To může být pr mnoho lidí téměř šokující zpráva, protože jsou dovoleny téměř všechny barvy a jejich kombinace. Bohužel vše chce určitý cit, abychom docílili perfektního sladění interiéru a nenatropili spíše módní paseku. Před návštěvou prodejny nebo e-shopu s látkami, je dobré popřemýšlet, jak jednotlivé barvy sladit a snažit se je doladit i k samotnému interiéru. Aby každého hned napadlo, s jakým záměrem jsme volili právě tuto kombinaci barev. Pro inspiraci můžete nahlédnout na internet, kde najdete výprodej vánočních látek za skvělé ceny.

Jak ozdobit věnec a stromeček?

Mnoho lidí tápe nad tím, jak vlastně ozdobit vánoční stromek. Nebojte se a nechte zdobit svou fantazii, pokud máte alespoň trochu vkus, nazdobíte stromeček bohatě. Podobný styl můžete volit i na adventní věnec, který sladíme se stromečkem. Věnce nejčastěji umisťujeme na stůl nebo věšíme na vchodové dveře a symbolizují bohatství a rodinného štěstí. Tradiční zvonečky nebo svíčky jsou všudypřítomné.

Vánoční výzdoba se nejčastěji ladí do odstínů červené, zlaté, bílé nebo stříbrné a zelené. Ke štědrovečerní večeři doporučujeme stůl vyzdobit nejrůznějšími ubrousky právě v těchto barvách a kouskem větvičky jehličnanu. Chcete-li si ušít nové dekorace, můžete k tomu využít vánoční látky. Na stromku by nemělo chybět sklo a přírodní dřevo, proč? Přece jenom ozdoby z umělých hmot nejsou příliš to pravé, protože se stáe častěji řeší otázka recyklace a negativní následky na globální znečištění. 

 

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4