• Jan Staněk
  • Průmysl

Když už vrata nerolují jako dřív

servis rolovacích vrat

Nic netrvá věčně a to samé se týká také rolovacích vrat a jejich hladkého otevírání a zavírání. Časem se mechanismus trošku opotřebuje a vy si všimnete toho, že už nefunguje tak jako dřív. Co v této situaci dělat?

Odpověď je docela jednoduchá. Vaše problémy vyřeší servis rolovacích vrat! Svěřte svá poškozená vrata profesionálním pracovníkům a uvidíte, jak krásně budou zase fungovat. Tito speciálně vyškolení pracovníci přesně poznají, co vašim vratům je a problém rychle vyřeší. Ať už se jedná o malou závadu, nebo situaci, která vyžaduje větší pozornost, můžete si být jistí, že po servisu po nich nezbude ani stopa. Vrzající vrata jako zázrakem bude zase úplně tichá a vrata, která se začala rolovat pomaleji, než kdysi, budou zase rychlá jako blesk. A jediná věc, co je třeba udělat, je zavolat na číslo servisu, nebo napsat e-mail.

Pokud se rozhodujete komu zavolat, určitě zvolte výrobce nebo dodavatele vrat, který vám vrata instaloval. Vzhledem k tomu, že se často jedná o zakázkovou výrobu, bude mít k dispozici kompletní dokumentaci, která mu pomůže přesně rozpoznat problém a rychle ho napravit. Někteří výrobci mají tak širokou servisní síť, že jsou schopni vám pomoci do 24 hodin a ušetřit vám tak trápení s poškozenými dveřmi nebo vraty.

Neexistuje pouze jeden jediný druh servisu. Jedná se o zastřešující pojem, který má pod sebou mnoho pracovních činností, které se v dané oblasti provádějí. Patří sem dokonce i samotná montáž. Dále se v rámci servisu provádí kontroly provozuschopnosti, pravidelné preventivní prohlídky, záruční servis a když přijde na nejhorší, tak také havarijní servis. V případě havárie na svá stará vrata rozhodně nezapomínejte. Servis totiž vyjde mnohem levněji, než pořízení kompletně nových vrat, která mohou po zákroku fungovat ještě mnoho dalších let. Rozhodně ale na tuhle situaci nečekejte a raději nechejte vrata pravidelně kontrolovat. Je to to samé, jako s prohlídkami u lékaře. Pracovníci servisu jsou schopni problém zjistit ještě předtím, než se pořádně ukáže. To se hodí hlavně u těch, která jsou využívána hodně a často. Chraňte svá vrata.

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4