Venkovní vitríny

Venkovní vitrína Forplast

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Venkovní vitríny jsou výborný vynález pro každého, kdo potřebuje něco vystavit. My se dnes pobavíme o vitrínách na tiskoviny. Jak už jsme si ale řekli, není to jediný druh vitrín. Existují například také vitríny, které mají podobu prosklené skříně. Ale teď zpátky k vitrínám na ploché předměty. Většinou se využívají na různé tiskoviny. Schválně si zahrajte takovou hru. Až půjdete do práce nebo z práce, zkuste spočítat, kolik vitrín cestou uvidíte. Vsadíme se, že jich bude opravdu hodně. Není se čemu divit, je to jeden z běžných způsobů, jak kolemjdoucím podat nějakou informaci. Města  tyto vitríny často využívají například k vystavení map nebo aktualit jako programy kin nebo blížící se akce. U škol mohou najít využití jako prostor pro časový rozvrh a samozřejmě také novinky a důležité informace. To samé byste mohli najít i v muzeích, knihovnách a někdy dokonce i v restauracích. Přesvědčilo vás to o důležitosti venkovních vitrín?

Pokud o vitríně přemýšlíte, ale nejste si jistí, zda ji budete schopni sladit s okolím, ničeho se nebojte. Jsou vyráběny v tolika různých barvách, že je perfektní sladěnost téměř zaručena. Vybrat si také můžete z různých velikostí, dekorací či nápisů a dokonce i možnosti osvětlení. Spolehlivým dodavatelem vitrín a dalších prvků městského mobiliáře je firma Forplast, která vám vyrobí vitrínu podle vašich požadavků - a to jak rozměrově, tak graficky. Navíc často mívají speciální výhodné akce, tak nečekejte a nějakou si ulovte!

Přidat komentář


Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz

Copyright © 2022 - created by Joomla4