• Jan Staněk

Když už vrata nerolují jako dřív

servis rolovacích vrat

Nic netrvá věčně a to samé se týká také rolovacích vrat a jejich hladkého otevírání a zavírání. Časem se mechanismus trošku opotřebuje a vy si všimnete toho, že už nefunguje tak jako dřív. Co v této situaci dělat?

Odpověď je docela jednoduchá. Vaše problémy vyřeší servis rolovacích vrat! Svěřte svá poškozená vrata profesionálním pracovníkům a uvidíte, jak krásně budou zase fungovat. Tito speciálně vyškolení pracovníci přesně poznají, co vašim vratům je a problém rychle vyřeší. Ať už se jedná o malou závadu, nebo situaci, která vyžaduje větší pozornost, můžete si být jistí, že po servisu po nich nezbude ani stopa. Vrzající vrata jako zázrakem bude zase úplně tichá a vrata, která se začala rolovat pomaleji, než kdysi, budou zase rychlá jako blesk. A jediná věc, co je třeba udělat, je zavolat na číslo servisu, nebo napsat e-mail.

Pokud se rozhodujete komu zavolat, určitě zvolte výrobce nebo dodavatele vrat, který vám vrata instaloval. Vzhledem k tomu, že se často jedná o zakázkovou výrobu, bude mít k dispozici kompletní dokumentaci, která mu pomůže přesně rozpoznat problém a rychle ho napravit. Někteří výrobci mají tak širokou servisní síť, že jsou schopni vám pomoci do 24 hodin a ušetřit vám tak trápení s poškozenými dveřmi nebo vraty.

Neexistuje pouze jeden jediný druh servisu. Jedná se o zastřešující pojem, který má pod sebou mnoho pracovních činností, které se v dané oblasti provádějí. Patří sem dokonce i samotná montáž. Dále se v rámci servisu provádí kontroly provozuschopnosti, pravidelné preventivní prohlídky, záruční servis a když přijde na nejhorší, tak také havarijní servis. V případě havárie na svá stará vrata rozhodně nezapomínejte. Servis totiž vyjde mnohem levněji, než pořízení kompletně nových vrat, která mohou po zákroku fungovat ještě mnoho dalších let. Rozhodně ale na tuhle situaci nečekejte a raději nechejte vrata pravidelně kontrolovat. Je to to samé, jako s prohlídkami u lékaře. Pracovníci servisu jsou schopni problém zjistit ještě předtím, než se pořádně ukáže. To se hodí hlavně u těch, která jsou využívána hodně a často. Chraňte svá vrata.

Štítky: rolovací dveře rolovací vrata průmyslové vstupy garážová rolovací vrata servis rolovacích vrat

Nejnovější články

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

 • Čistý vzduch díky odlučování prachu

  cyklonové odlučovače

  Mnoho lidí již ví, že prach je škodlivý z hlediska jeho schopností poškození lidských plic. Konkrétně usazení v plicních sklípcích. Málokdo již ví, že prach může vytvořit výbušnou směs, která je schopna exploze. V tomto článku si řekneme něco o cyklonových odlučovačích prachu.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..