• Jan Staněk

Když už vrata nerolují jako dřív

servis rolovacích vrat

Nic netrvá věčně a to samé se týká také rolovacích vrat a jejich hladkého otevírání a zavírání. Časem se mechanismus trošku opotřebuje a vy si všimnete toho, že už nefunguje tak jako dřív. Co v této situaci dělat?

Odpověď je docela jednoduchá. Vaše problémy vyřeší servis rolovacích vrat! Svěřte svá poškozená vrata profesionálním pracovníkům a uvidíte, jak krásně budou zase fungovat. Tito speciálně vyškolení pracovníci přesně poznají, co vašim vratům je a problém rychle vyřeší. Ať už se jedná o malou závadu, nebo situaci, která vyžaduje větší pozornost, můžete si být jistí, že po servisu po nich nezbude ani stopa. Vrzající vrata jako zázrakem bude zase úplně tichá a vrata, která se začala rolovat pomaleji, než kdysi, budou zase rychlá jako blesk. A jediná věc, co je třeba udělat, je zavolat na číslo servisu, nebo napsat e-mail.

Pokud se rozhodujete komu zavolat, určitě zvolte výrobce nebo dodavatele vrat, který vám vrata instaloval. Vzhledem k tomu, že se často jedná o zakázkovou výrobu, bude mít k dispozici kompletní dokumentaci, která mu pomůže přesně rozpoznat problém a rychle ho napravit. Někteří výrobci mají tak širokou servisní síť, že jsou schopni vám pomoci do 24 hodin a ušetřit vám tak trápení s poškozenými dveřmi nebo vraty.

Neexistuje pouze jeden jediný druh servisu. Jedná se o zastřešující pojem, který má pod sebou mnoho pracovních činností, které se v dané oblasti provádějí. Patří sem dokonce i samotná montáž. Dále se v rámci servisu provádí kontroly provozuschopnosti, pravidelné preventivní prohlídky, záruční servis a když přijde na nejhorší, tak také havarijní servis. V případě havárie na svá stará vrata rozhodně nezapomínejte. Servis totiž vyjde mnohem levněji, než pořízení kompletně nových vrat, která mohou po zákroku fungovat ještě mnoho dalších let. Rozhodně ale na tuhle situaci nečekejte a raději nechejte vrata pravidelně kontrolovat. Je to to samé, jako s prohlídkami u lékaře. Pracovníci servisu jsou schopni problém zjistit ještě předtím, než se pořádně ukáže. To se hodí hlavně u těch, která jsou využívána hodně a často. Chraňte svá vrata.

Štítky: rolovací dveře rolovací vrata průmyslové vstupy garážová rolovací vrata servis rolovacích vrat

Nejnovější články

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

 • Nemoc dna aneb zakázané potraviny

  Tradiční čínská medicína

  Slyšeli jste někdy o onemocnění s latinským názvem arthritis urika? Není divu, toto pojmenování znají snad jenom lékaři a odborníci, daleko častěji se můžeme setkat s názvem dna, jedná se o onemocnění metabolického systému. V tomto článku si řekneme příznaky, léčbu a potraviny, kterým je nutné se vyhnout.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..