• Jan Staněk

Závěs proti úniku tepla

Lamelové clony

Udržet na pracovišti stálou teplotu a zároveň být schopni přecházet mezi několika úseky může být někdy opravdu oříšek. My pro vás ale máme skvělé řešení v podobě pruhových závěsů!

Pruhové závěsy, neboli lamelové clony z PVC jsou výborným prostředkem k vyřešení problémů, které jsme si představili v úvodu. S nimi už nebudete muset obětovat výkonnost a efektivitu práce kvůli neustálému otevírání a zavírání obyčejných dveří. Svou funkcí připomínají kyvná vrata, která vídáte například v restauracích, kde číšníci potřebují rychle přecházet mezi kuchyní a jídelním prostorem s rukama plnýma talířů. Ti také nemají čas na otvírání dveří, což by je v jejich práci jenom brzdilo. Stejně tak je to i ve vašem odvětví. Pokud působíte v oboru, kde je pro hladký průběh veškerých činností důležitá rychlost a především udržování stálé teploty, mohou pro vás být lamelové clony tím nejlepším řešením. Pruhové závěsy se často využívají v potravinářském průmyslu a dalších odvětvích, kde je potřeba udržovat čistotu.

Lamelové clony jsou vyráběny z různých druhů materiálů. Ty se liší podle toho, zda jde o okrajové části, nebo přímo o závěs. Okrajová část je většinou vyráběna z pozinkované oceli. Jsou ale i odvětví, která vyžadují použití nerezové oceli a je tedy možné použít i tu. Plastové pásy jsou poté vyrobeny ze speciálního měkčeného PVC. Průchozí část bývá průhledná, zatímco okrajová část plastových clon bývá kvůli bezpečnosti odlišena nějakou kontrastní barvou. Díky tomu, že jsou clony vyráběny na zakázku, se nemusíte bát, že by byl problém s požadovanými rozměry. Také rozměry jednotlivých pásů si můžete vybrat podle individuálních potřeb. Vzhledem k tomu, že jde o zakázkovou výrobu, probíhá kalkulace ceny individuálně dle požadavků. Proto je třeba brát případné ceny webových stránkách výrobců pouze orientačně.

Štítky: pvc závěsy protiprůvanové clony lamelové clony pvc lamelové clony únik tepla průmyslový areál

Nejnovější články

 • Uklouznutí a pády z výšky patří k častým úrazům

  Riziko pádu trápí téměř všechny typy podlah až na jedny! Těmi výjimečnými jsou protiskluzové podlahy, které lze aplikovat i pro obytné prostory, tak i průmysl. V tomto článku e budeme bavit o protiskluzových vlastnostech, kterých je možno docílit speciálním vsypem nebo speciálními protiskluzovými páskami.

  protiskluzové pásky

  Číst dál...

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..