• Jan Staněk

Závěs proti úniku tepla

Lamelové clony

Udržet na pracovišti stálou teplotu a zároveň být schopni přecházet mezi několika úseky může být někdy opravdu oříšek. My pro vás ale máme skvělé řešení v podobě pruhových závěsů!

Pruhové závěsy, neboli lamelové clony z PVC jsou výborným prostředkem k vyřešení problémů, které jsme si představili v úvodu. S nimi už nebudete muset obětovat výkonnost a efektivitu práce kvůli neustálému otevírání a zavírání obyčejných dveří. Svou funkcí připomínají kyvná vrata, která vídáte například v restauracích, kde číšníci potřebují rychle přecházet mezi kuchyní a jídelním prostorem s rukama plnýma talířů. Ti také nemají čas na otvírání dveří, což by je v jejich práci jenom brzdilo. Stejně tak je to i ve vašem odvětví. Pokud působíte v oboru, kde je pro hladký průběh veškerých činností důležitá rychlost a především udržování stálé teploty, mohou pro vás být lamelové clony tím nejlepším řešením. Pruhové závěsy se často využívají v potravinářském průmyslu a dalších odvětvích, kde je potřeba udržovat čistotu.

Lamelové clony jsou vyráběny z různých druhů materiálů. Ty se liší podle toho, zda jde o okrajové části, nebo přímo o závěs. Okrajová část je většinou vyráběna z pozinkované oceli. Jsou ale i odvětví, která vyžadují použití nerezové oceli a je tedy možné použít i tu. Plastové pásy jsou poté vyrobeny ze speciálního měkčeného PVC. Průchozí část bývá průhledná, zatímco okrajová část plastových clon bývá kvůli bezpečnosti odlišena nějakou kontrastní barvou. Díky tomu, že jsou clony vyráběny na zakázku, se nemusíte bát, že by byl problém s požadovanými rozměry. Také rozměry jednotlivých pásů si můžete vybrat podle individuálních potřeb. Vzhledem k tomu, že jde o zakázkovou výrobu, probíhá kalkulace ceny individuálně dle požadavků. Proto je třeba brát případné ceny webových stránkách výrobců pouze orientačně.

Štítky: pvc závěsy protiprůvanové clony lamelové clony pvc lamelové clony únik tepla průmyslový areál

Nejnovější články

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

 • Čistý vzduch díky odlučování prachu

  cyklonové odlučovače

  Mnoho lidí již ví, že prach je škodlivý z hlediska jeho schopností poškození lidských plic. Konkrétně usazení v plicních sklípcích. Málokdo již ví, že prach může vytvořit výbušnou směs, která je schopna exploze. V tomto článku si řekneme něco o cyklonových odlučovačích prachu.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..