• Jan Staněk

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Stojany na prospekty najdete v mnoha různých podobách podle toho, jaký typ reklamního materiálu mají nést. Nejběžnější stojany na prospekty jsou ty, které nesou různé letáky nebo brožurky. Díky tomu, že můžete na reklamní stojan umístit různé organizační kapsy, můžete své reklamní materiály zorganizovat podle potřeby. Ať už jedná o uspořádání podle tématu nebo funkce jednotlivých prospektů a nebo podle toho, aby výsledek vypadal co nejlépe. 

K letákům a brožurám můžete také připojit i větší plakáty. Pomocí klip rámů, které jsou u některých stojanů napojeny, můžete předvést jak informační materiály ke čtení, tak i prvky určené k vizuální prezentaci.

V současnosti jsou tyto stojany vyráběny především z hliníku. Tento materiál je totiž nejen lehký a kvalitní, ale také jednoduchý a elegantní a díky tomu perfektně ladí s naprostou většinou prostor. Nemusíte tak řešit, jestli vám stojan ladí se zdí a naopak. S neutrální kovovou šedou budete ladit vždy. 

Samozřejmě existuje více různých druhů stojanů. Běžné jsou například reklamní áčka, který slouží především k umístění plakátů. Jejich výhoda je oboustranná viditelnost. U některých stojanů máte možnost pořídit také doplňující rám na menší tiskovinu - například doplňující informace, které se na plakát nevešly. Pokud nemáte moc místa na skladování mnohdy velkých stojanů, zvažte nákup skládacího stojanu. Po skončení vystavování jej můžete složit do poměrně malé kostky, jednoduše schovat (klidně poskládat víc kostek na sebe) a v případě potřeby zase vytáhnout. Také samotné klip rámy jsou velmi oblíbené - hlavně tam, kde chcete prezentovat především plakáty. Rámy zaberou ještě méně místa. Jednoduše je pověsíte na zeď a nemusíte se bát, že by kolem nich museli lidé kličkovat ani ve stísněných prostorách.

Existuje obrovské množství různých druhů reklamních stojanů. V tomto článku jsme vyjmenovali ty nejběžnější, ale jimi seznam určitě nekončí.

stojany na prospekty

Přidat komentář


Nejnovější články

 • Zvonění ve škole – časy se mění

  ozvučovací technika

  Taky si pamatujete na léta, kdy jste byli školou povinni? Bohužel tato léta jsou nenávratně pryč a naše děti zažívají už poněkud jinou skutečnost. Například klasický školní zvonek, který nás vysvobodil z hodiny matematiky nebo nám ukončil velkou přestávku je pryč. Místo toho jsou dnes rozhlasy a nejrůznější ozvučovací technika. Právě o tomto tématu se dnes budeme bavit.

  Číst dál...

 • Do logistických center zajistíte bezpečnost radarem rychlosti

  Logistická centra jsou takovou křižovatkou všemožných dopravních prostředků, která vznikla jako odpověď na příliv zahraničních investorů do České republiky, kdy se u nás nenacházela dostatečná skladová ani distribuční síť, abychom nově vzniklé poptávky bezpečně pokryli. Naneštěstí se jejich infrastruktura může stát centrem dost ošklivých nehod.

  Číst dál...

 • Topenářský materiál pro správnou údržbu

  topenářský materiál

  Každý manažer nebo šéf to jistě zažil. Zaměstnanci si v létě stěžují, že jim je horko a v zimě, že je jim zima. Samozřejmě, že vytopit kancelářské prostory je mnohem snazší, než průmyslovou halu, ale přesto by se mělo na tyto požadavky zaměstnanců dbát, minimálně z toho důvodu, že se to odráží na produktivitě.

  Číst dál...

 • Co vše se dá opracovat v pískovacích boxech?

  Pískování je proces, během kterého je proti předmětu pod vysokým tlakem stříkáno abrazivo čili pískovací materiál. Vysoký tlak je zajištěn kompresorem. Ten musí být vybírán velmi pečlivě. Pro opískování lze využít hobby i profi pískovací box nebo pískovací (či tryskací) komory.

  tryskací kabina

  Číst dál...

 • Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

  bariéra

  Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Spolupracujeme s: Eleganter.cz