• Jan Staněk

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Stojany na prospekty najdete v mnoha různých podobách podle toho, jaký typ reklamního materiálu mají nést. Nejběžnější stojany na prospekty jsou ty, které nesou různé letáky nebo brožurky. Díky tomu, že můžete na reklamní stojan umístit různé organizační kapsy, můžete své reklamní materiály zorganizovat podle potřeby. Ať už jedná o uspořádání podle tématu nebo funkce jednotlivých prospektů a nebo podle toho, aby výsledek vypadal co nejlépe. 

K letákům a brožurám můžete také připojit i větší plakáty. Pomocí klip rámů, které jsou u některých stojanů napojeny, můžete předvést jak informační materiály ke čtení, tak i prvky určené k vizuální prezentaci.

V současnosti jsou tyto stojany vyráběny především z hliníku. Tento materiál je totiž nejen lehký a kvalitní, ale také jednoduchý a elegantní a díky tomu perfektně ladí s naprostou většinou prostor. Nemusíte tak řešit, jestli vám stojan ladí se zdí a naopak. S neutrální kovovou šedou budete ladit vždy. 

Samozřejmě existuje více různých druhů stojanů. Běžné jsou například reklamní áčka, který slouží především k umístění plakátů. Jejich výhoda je oboustranná viditelnost. U některých stojanů máte možnost pořídit také doplňující rám na menší tiskovinu - například doplňující informace, které se na plakát nevešly. Pokud nemáte moc místa na skladování mnohdy velkých stojanů, zvažte nákup skládacího stojanu. Po skončení vystavování jej můžete složit do poměrně malé kostky, jednoduše schovat (klidně poskládat víc kostek na sebe) a v případě potřeby zase vytáhnout. Také samotné klip rámy jsou velmi oblíbené - hlavně tam, kde chcete prezentovat především plakáty. Rámy zaberou ještě méně místa. Jednoduše je pověsíte na zeď a nemusíte se bát, že by kolem nich museli lidé kličkovat ani ve stísněných prostorách.

Existuje obrovské množství různých druhů reklamních stojanů. V tomto článku jsme vyjmenovali ty nejběžnější, ale jimi seznam určitě nekončí.

stojany na prospekty

Štítky: expoint stojany na prospekty stojany na letáky reklamní stojany

Nejnovější články

 • Polykarbonátové desky na skleník

  U rodinného domu by neměla chybět zahrada, to se shodneme snad všichni. Rozdíl ale bude v tom, co kdo na zahradě chce mít. Jeden dá přednost bazénu, okrasným rostlinám nebo skalce a druhý naopak nedá dopustit na záhony se zeleninou a ovocné stromy. Proč ne! Existuje však řešení v podobě skleníku. V tomto článku si řekneme, kde nám prodají polykarbonát.

  prodej polykarbonátu

  Číst dál...

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..