• Jan Staněk

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Stojany na prospekty najdete v mnoha různých podobách podle toho, jaký typ reklamního materiálu mají nést. Nejběžnější stojany na prospekty jsou ty, které nesou různé letáky nebo brožurky. Díky tomu, že můžete na reklamní stojan umístit různé organizační kapsy, můžete své reklamní materiály zorganizovat podle potřeby. Ať už jedná o uspořádání podle tématu nebo funkce jednotlivých prospektů a nebo podle toho, aby výsledek vypadal co nejlépe. 

K letákům a brožurám můžete také připojit i větší plakáty. Pomocí klip rámů, které jsou u některých stojanů napojeny, můžete předvést jak informační materiály ke čtení, tak i prvky určené k vizuální prezentaci.

V současnosti jsou tyto stojany vyráběny především z hliníku. Tento materiál je totiž nejen lehký a kvalitní, ale také jednoduchý a elegantní a díky tomu perfektně ladí s naprostou většinou prostor. Nemusíte tak řešit, jestli vám stojan ladí se zdí a naopak. S neutrální kovovou šedou budete ladit vždy. 

Samozřejmě existuje více různých druhů stojanů. Běžné jsou například reklamní áčka, který slouží především k umístění plakátů. Jejich výhoda je oboustranná viditelnost. U některých stojanů máte možnost pořídit také doplňující rám na menší tiskovinu - například doplňující informace, které se na plakát nevešly. Pokud nemáte moc místa na skladování mnohdy velkých stojanů, zvažte nákup skládacího stojanu. Po skončení vystavování jej můžete složit do poměrně malé kostky, jednoduše schovat (klidně poskládat víc kostek na sebe) a v případě potřeby zase vytáhnout. Také samotné klip rámy jsou velmi oblíbené - hlavně tam, kde chcete prezentovat především plakáty. Rámy zaberou ještě méně místa. Jednoduše je pověsíte na zeď a nemusíte se bát, že by kolem nich museli lidé kličkovat ani ve stísněných prostorách.

Existuje obrovské množství různých druhů reklamních stojanů. V tomto článku jsme vyjmenovali ty nejběžnější, ale jimi seznam určitě nekončí.

stojany na prospekty

Štítky: expoint stojany na prospekty stojany na letáky reklamní stojany

Nejnovější články

 • Uklouznutí a pády z výšky patří k častým úrazům

  Riziko pádu trápí téměř všechny typy podlah až na jedny! Těmi výjimečnými jsou protiskluzové podlahy, které lze aplikovat i pro obytné prostory, tak i průmysl. V tomto článku e budeme bavit o protiskluzových vlastnostech, kterých je možno docílit speciálním vsypem nebo speciálními protiskluzovými páskami.

  protiskluzové pásky

  Číst dál...

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..