Centropa magazín
Další prvky firemních budov

S botníky se ve firmě budete cítit jako doma

Podle nadpisu vám to možná bude připadat jako hloupost, ale botníky mohou vám i vašim zaměstnancům zpříjemnit pobyt v kanceláři. Pocit, že se mohou vyzout a chodit v práci v přezůvkách nebo bosky, jim pomůže cítit se jako v domácím prostředí. Malým kancelářským kostkám už odzvonilo a mnozí lidé upřednostňují přátelské prostředí open space office.

Pokud máte zkušenosti s uzavřenými kancelářemi, určitě víte, o čem mluvíte. Osm i více hodin sezení na jednom místě bez jakéhokoliv kontaktu s kolegy je více vyčerpávající, než samotná práce. To už naštěstí začíná mizet. Firmy se snaží jít z dobou a přecházet na velké otevřené kanceláře s relativně volnou pracovní dobou a možností home office. Samozřejmě je ale lepší mít zaměstnance častěji přímo ve firmě. Pro jejich spokojenost byste měli myslet na to, aby se v práci cítili skoro jako doma. A první věc, kterou většinou uděláte, když přijdete domů, je vyzutí bot. Umožněte to vašim zaměstnancům udělat i v práci! Stačí vám pořídit obyčejné botníky do předsíně.

Postavte je ke vstupu do kanceláře klidně s věšákem na kabáty a košem na usušení deštníků. Jednoduše tak vykouzlíte domácí prostředí, ve kterém se budou všichni cítit příjemně. Díky přezouvání také odpadne spousta starostí s častým čištěním podlahy. I když bude venku pršet, podlaha ve vaší kanceláři bude krásně čistá. Při výběru botníku musíte zvážit několik věcí. Především je to počet bot, který se bude muset do botníku vejít. V malé kanceláří postačí obyčejný malý regálový botník s několika poličkami. Pokud u vás ale pracuje více lidí, měli byste zvážit nákup větší botníkové skříně. Bonusové body za polstrované sedáky na vrchní ploše. 

Samozřejmostí je také design, hlavně pokud se vaše firma zaměřuje na něco, co s designem souvisí. Přece byste jako majitel grafického studia nechtěl, aby vám botník stylově nebo barevně nezapadal ke zbytku kanceláře. Jistotou vždy budou bílé botníky, sedí ke každé kombinaci barev. Navíc na bílé barvě skvěle vyniknou nálepky a další ozdoby, které můžete použít k tomu, aby botník zapadl úplně perfektně.

botníková skříň

Botníky můžete pořídit jak v kamenných obchodech s nábytkem, tak i na internetu. Odpadnou vám tak starosti s dojížděním pro nákup a ušetřený čas můžete věnovat práci. Jedním z takových internetových obchodů je například Dona shop.

Štítky: dona shop botníky nábytek police na boty

Nejnovější články z této kategorie

Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

bariéra

Číst

Ochrana před znečištěním vzduchu

To, že je vzduch náchylný ke znečištění vám snad říkat nemusíte. Neustále slyšíme o tom, jak je na světě čím dál víc nedýchatelno a jak s tím musíme okamžitě něco dělat. To je rozhodně pravda, ale my se budeme zabývat jiným znečištěním vzduchu. A to v průmyslových výrobních budovách.

Číst

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov