Centropa magazín

Další prvky firemních budov

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Zahrazovací, nebo také vymezovací sloupky plní různé úlohy. Tím hlavním je, jak název napovídá, vymezit určitý prostor. A to dělají naprosto perfektně. Navíc jsou díky své přenosnosti schopny tuto úlohy plnit na různých místech, v čemž mají výhodu oproti zapuštěným sloupkům. Řekněme si, kde všude můžete zahrazovací sloupky použít.

Začít můžete už u vchodu do budovy. Řekněte, nechtěli byste se při vstupu do práce cítit jako celebrita na červeném koberci? S vymezovacími sloupky si to můžete aspoň z části splnit. Pokud má vaše firemní budova recepci, i tam můžete zahrazovací sloupky použít. Buď jako dekoraci, nebo jako označení toho, kde končí a začíná řada. Sloupky také můžete použít na chodbách jako ukazatel směru. Existují dokonce sloupky dostatečně vysoké na to, aby sloužily jako stojan na připevnění cedulky s textem. Můžete je tedy využít dvojím způsobem. Klasičtější využití je zahrazování vstupu k cennostem, vitrínám, nebo věcem, které se snadno rozbijí. Sloupky totiž mají magickou moc držet lidi zpátky, i když se vlastně jedná jenom o provázek na dvou tyčkách. Taky míváte ve firemní jídelně obrovské fronty na oběd, každý se předbíhá, jde za kolegou, který úplně náhodou stojí plně vepředu? Vyřešte to zahrazovacími sloupky a už vás nikdo nepředběhne. Nerespektují spolupracovníci bílé čáry v garáži a parkují tak blízko vás, že se pak nemůžete dostat do auta? Vyřešte to s vymezovacími sloupky. Ty jenom tak nepřejedou. Pokud máte plné zuby lidí a chcete mít klid, obestavte si i svůj stůl nebo kancelář vymezovacími sloupky. Rozměry vaší klícky pak můžete upravovat podle toho, jakou máte zrovna náladu. 

A nejlepší na tom je, že nemusíte kupovat sloupky pro každou funkci zvlášť. Jsou pohyblivé, takže si je lehce můžete přenést přesně tam, kde je zrovna potřeba. Navíc můžete vybírat z různých barev nejen sloupků, ale i pásků, takže si své zábrany můžete přizpůsobit podle vašeho stylu. Časem potom sami přijdete na další způsoby, jakým můžete sloupky ve své firemní budově využít.

 vymezovací sloupky

Štítky: vymezovací sloupky zahrazovací sloupky zahrazovací sloupky s pásem mobilní zábrany bariérové sloupky vymezovače prostoru

Přidat komentář


Nejnovější články z této kategorie

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Číst

Pryč se zplodinami

Ještě než se zeptáte, ano, opravdu to jsou zplodiny a ne splodiny (i když to vypadá divně). Ať už je tam z nebo s, pořád jsou škodlivé a pořád je to něco, v čem rozhodně nechte pracovat a rozhodně ne delší dobu. Naštěstí existují firmy, které na tento problém myslí a dodávají filtrační systémy především do průmyslových budov.

Číst

Venkovní vitríny

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov