• Jan Staněk

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

 vymezovací sloupky

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Zahrazovací, nebo také vymezovací sloupky plní různé úlohy. Tím hlavním je, jak název napovídá, vymezit určitý prostor. A to dělají naprosto perfektně. Navíc jsou díky své přenosnosti schopny tuto úlohy plnit na různých místech, v čemž mají výhodu oproti zapuštěným sloupkům. Řekněme si, kde všude můžete zahrazovací sloupky použít.

Začít můžete už u vchodu do budovy. Řekněte, nechtěli byste se při vstupu do práce cítit jako celebrita na červeném koberci? S vymezovacími sloupky si to můžete aspoň z části splnit. Pokud má vaše firemní budova recepci, i tam můžete zahrazovací sloupky použít. Buď jako dekoraci, nebo jako označení toho, kde končí a začíná řada. Sloupky také můžete použít na chodbách jako ukazatel směru. Existují dokonce sloupky dostatečně vysoké na to, aby sloužily jako stojan na připevnění cedulky s textem. Můžete je tedy využít dvojím způsobem. Klasičtější využití je zahrazování vstupu k cennostem, vitrínám, nebo věcem, které se snadno rozbijí. Sloupky totiž mají magickou moc držet lidi zpátky, i když se vlastně jedná jenom o provázek na dvou tyčkách. Taky míváte ve firemní jídelně obrovské fronty na oběd, každý se předbíhá, jde za kolegou, který úplně náhodou stojí plně vepředu? Vyřešte to zahrazovacími sloupky a už vás nikdo nepředběhne. Nerespektují spolupracovníci bílé čáry v garáži a parkují tak blízko vás, že se pak nemůžete dostat do auta? Vyřešte to s vymezovacími sloupky. Ty jenom tak nepřejedou. Pokud máte plné zuby lidí a chcete mít klid, obestavte si i svůj stůl nebo kancelář vymezovacími sloupky. Rozměry vaší klícky pak můžete upravovat podle toho, jakou máte zrovna náladu. 

A nejlepší na tom je, že nemusíte kupovat sloupky pro každou funkci zvlášť. Jsou pohyblivé, takže si je lehce můžete přenést přesně tam, kde je zrovna potřeba. Navíc můžete vybírat z různých barev nejen sloupků, ale i pásků, takže si své zábrany můžete přizpůsobit podle vašeho stylu. Časem potom sami přijdete na další způsoby, jakým můžete sloupky ve své firemní budově využít.

Štítky: vymezovací sloupky zahrazovací sloupky zahrazovací sloupky s pásem mobilní zábrany bariérové sloupky vymezovače prostoru

Nejnovější články

 • Uklouznutí a pády z výšky patří k častým úrazům

  Riziko pádu trápí téměř všechny typy podlah až na jedny! Těmi výjimečnými jsou protiskluzové podlahy, které lze aplikovat i pro obytné prostory, tak i průmysl. V tomto článku e budeme bavit o protiskluzových vlastnostech, kterých je možno docílit speciálním vsypem nebo speciálními protiskluzovými páskami.

  protiskluzové pásky

  Číst dál...

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..