• Jan Staněk

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

 vymezovací sloupky

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Zahrazovací, nebo také vymezovací sloupky plní různé úlohy. Tím hlavním je, jak název napovídá, vymezit určitý prostor. A to dělají naprosto perfektně. Navíc jsou díky své přenosnosti schopny tuto úlohy plnit na různých místech, v čemž mají výhodu oproti zapuštěným sloupkům. Řekněme si, kde všude můžete zahrazovací sloupky použít.

Začít můžete už u vchodu do budovy. Řekněte, nechtěli byste se při vstupu do práce cítit jako celebrita na červeném koberci? S vymezovacími sloupky si to můžete aspoň z části splnit. Pokud má vaše firemní budova recepci, i tam můžete zahrazovací sloupky použít. Buď jako dekoraci, nebo jako označení toho, kde končí a začíná řada. Sloupky také můžete použít na chodbách jako ukazatel směru. Existují dokonce sloupky dostatečně vysoké na to, aby sloužily jako stojan na připevnění cedulky s textem. Můžete je tedy využít dvojím způsobem. Klasičtější využití je zahrazování vstupu k cennostem, vitrínám, nebo věcem, které se snadno rozbijí. Sloupky totiž mají magickou moc držet lidi zpátky, i když se vlastně jedná jenom o provázek na dvou tyčkách. Taky míváte ve firemní jídelně obrovské fronty na oběd, každý se předbíhá, jde za kolegou, který úplně náhodou stojí plně vepředu? Vyřešte to zahrazovacími sloupky a už vás nikdo nepředběhne. Nerespektují spolupracovníci bílé čáry v garáži a parkují tak blízko vás, že se pak nemůžete dostat do auta? Vyřešte to s vymezovacími sloupky. Ty jenom tak nepřejedou. Pokud máte plné zuby lidí a chcete mít klid, obestavte si i svůj stůl nebo kancelář vymezovacími sloupky. Rozměry vaší klícky pak můžete upravovat podle toho, jakou máte zrovna náladu. 

A nejlepší na tom je, že nemusíte kupovat sloupky pro každou funkci zvlášť. Jsou pohyblivé, takže si je lehce můžete přenést přesně tam, kde je zrovna potřeba. Navíc můžete vybírat z různých barev nejen sloupků, ale i pásků, takže si své zábrany můžete přizpůsobit podle vašeho stylu. Časem potom sami přijdete na další způsoby, jakým můžete sloupky ve své firemní budově využít.

Štítky: vymezovací sloupky zahrazovací sloupky zahrazovací sloupky s pásem mobilní zábrany bariérové sloupky vymezovače prostoru

Nejnovější články

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

 • Čistý vzduch díky odlučování prachu

  cyklonové odlučovače

  Mnoho lidí již ví, že prach je škodlivý z hlediska jeho schopností poškození lidských plic. Konkrétně usazení v plicních sklípcích. Málokdo již ví, že prach může vytvořit výbušnou směs, která je schopna exploze. V tomto článku si řekneme něco o cyklonových odlučovačích prachu.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..