Centropa magazín
Další prvky firemních budov

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Zahrazovací, nebo také vymezovací sloupky plní různé úlohy. Tím hlavním je, jak název napovídá, vymezit určitý prostor. A to dělají naprosto perfektně. Navíc jsou díky své přenosnosti schopny tuto úlohy plnit na různých místech, v čemž mají výhodu oproti zapuštěným sloupkům. Řekněme si, kde všude můžete zahrazovací sloupky použít.

Začít můžete už u vchodu do budovy. Řekněte, nechtěli byste se při vstupu do práce cítit jako celebrita na červeném koberci? S vymezovacími sloupky si to můžete aspoň z části splnit. Pokud má vaše firemní budova recepci, i tam můžete zahrazovací sloupky použít. Buď jako dekoraci, nebo jako označení toho, kde končí a začíná řada. Sloupky také můžete použít na chodbách jako ukazatel směru. Existují dokonce sloupky dostatečně vysoké na to, aby sloužily jako stojan na připevnění cedulky s textem. Můžete je tedy využít dvojím způsobem. Klasičtější využití je zahrazování vstupu k cennostem, vitrínám, nebo věcem, které se snadno rozbijí. Sloupky totiž mají magickou moc držet lidi zpátky, i když se vlastně jedná jenom o provázek na dvou tyčkách. Taky míváte ve firemní jídelně obrovské fronty na oběd, každý se předbíhá, jde za kolegou, který úplně náhodou stojí plně vepředu? Vyřešte to zahrazovacími sloupky a už vás nikdo nepředběhne. Nerespektují spolupracovníci bílé čáry v garáži a parkují tak blízko vás, že se pak nemůžete dostat do auta? Vyřešte to s vymezovacími sloupky. Ty jenom tak nepřejedou. Pokud máte plné zuby lidí a chcete mít klid, obestavte si i svůj stůl nebo kancelář vymezovacími sloupky. Rozměry vaší klícky pak můžete upravovat podle toho, jakou máte zrovna náladu. 

A nejlepší na tom je, že nemusíte kupovat sloupky pro každou funkci zvlášť. Jsou pohyblivé, takže si je lehce můžete přenést přesně tam, kde je zrovna potřeba. Navíc můžete vybírat z různých barev nejen sloupků, ale i pásků, takže si své zábrany můžete přizpůsobit podle vašeho stylu. Časem potom sami přijdete na další způsoby, jakým můžete sloupky ve své firemní budově využít.

 vymezovací sloupky

Štítky: vymezovací sloupky zahrazovací sloupky zahrazovací sloupky s pásem mobilní zábrany bariérové sloupky vymezovače prostoru

Nejnovější články z této kategorie

Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

bariéra

Číst

Ochrana před znečištěním vzduchu

To, že je vzduch náchylný ke znečištění vám snad říkat nemusíte. Neustále slyšíme o tom, jak je na světě čím dál víc nedýchatelno a jak s tím musíme okamžitě něco dělat. To je rozhodně pravda, ale my se budeme zabývat jiným znečištěním vzduchu. A to v průmyslových výrobních budovách.

Číst

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov