Centropa magazín

Další prvky firemních budov

Venkovní vitríny

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Venkovní vitríny jsou výborný vynález pro každého, kdo potřebuje něco vystavit. My se dnes pobavíme o vitrínách na tiskoviny. Jak už jsme si ale řekli, není to jediný druh vitrín. Existují například také vitríny, které mají podobu prosklené skříně. Ale teď zpátky k vitrínám na ploché předměty. Většinou se využívají na různé tiskoviny. Schválně si zahrajte takovou hru. Až půjdete do práce nebo z práce, zkuste spočítat, kolik vitrín cestou uvidíte. Vsadíme se, že jich bude opravdu hodně. Není se čemu divit, je to jeden z běžných způsobů, jak kolemjdoucím podat nějakou informaci. Města  tyto vitríny často využívají například k vystavení map nebo aktualit jako programy kin nebo blížící se akce. U škol mohou najít využití jako prostor pro časový rozvrh a samozřejmě také novinky a důležité informace. To samé byste mohli najít i v muzeích, knihovnách a někdy dokonce i v restauracích. Přesvědčilo vás to o důležitosti venkovních vitrín?

Venkovní vitrína Forplast

Pokud o vitríně přemýšlíte, ale nejste si jistí, zda ji budete schopni sladit s okolím, ničeho se nebojte. Jsou vyráběny v tolika různých barvách, že je perfektní sladěnost téměř zaručena. Vybrat si také můžete z různých velikostí, dekorací či nápisů a dokonce i možnosti osvětlení. Spolehlivým dodavatelem vitrín a dalších prvků městského mobiliáře je firma Forplast, která vám vyrobí vitrínu podle vašich požadavků - a to jak rozměrově, tak graficky. Navíc často mívají speciální výhodné akce, tak nečekejte a nějakou si ulovte!

Štítky: venkovní vitríny hliníkové vitríny informační vitríny vitríny městský mobiliář

Přidat komentář


Nejnovější články z této kategorie

Stylové a praktické doplňky pro firemní budovy

Každá budova potřebuje jednou za čas větší či menší úpravu. Ať už se jedná o dekorace, malování stěn, nebo třeba kompletní přestavbu určité části. Někdy ale stačí obyčejné zahrazovací sloupky, které nejen hezky vypadají, ale taký mají své účely. O nich dnes budeme mluvit.

Číst

Pryč se zplodinami

Ještě než se zeptáte, ano, opravdu to jsou zplodiny a ne splodiny (i když to vypadá divně). Ať už je tam z nebo s, pořád jsou škodlivé a pořád je to něco, v čem rozhodně nechte pracovat a rozhodně ne delší dobu. Naštěstí existují firmy, které na tento problém myslí a dodávají filtrační systémy především do průmyslových budov.

Číst

Venkovní vitríny

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov