• Jan Staněk

Venkovní vitríny

Venkovní vitrína Forplast

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Venkovní vitríny jsou výborný vynález pro každého, kdo potřebuje něco vystavit. My se dnes pobavíme o vitrínách na tiskoviny. Jak už jsme si ale řekli, není to jediný druh vitrín. Existují například také vitríny, které mají podobu prosklené skříně. Ale teď zpátky k vitrínám na ploché předměty. Většinou se využívají na různé tiskoviny. Schválně si zahrajte takovou hru. Až půjdete do práce nebo z práce, zkuste spočítat, kolik vitrín cestou uvidíte. Vsadíme se, že jich bude opravdu hodně. Není se čemu divit, je to jeden z běžných způsobů, jak kolemjdoucím podat nějakou informaci. Města  tyto vitríny často využívají například k vystavení map nebo aktualit jako programy kin nebo blížící se akce. U škol mohou najít využití jako prostor pro časový rozvrh a samozřejmě také novinky a důležité informace. To samé byste mohli najít i v muzeích, knihovnách a někdy dokonce i v restauracích. Přesvědčilo vás to o důležitosti venkovních vitrín?

Pokud o vitríně přemýšlíte, ale nejste si jistí, zda ji budete schopni sladit s okolím, ničeho se nebojte. Jsou vyráběny v tolika různých barvách, že je perfektní sladěnost téměř zaručena. Vybrat si také můžete z různých velikostí, dekorací či nápisů a dokonce i možnosti osvětlení. Spolehlivým dodavatelem vitrín a dalších prvků městského mobiliáře je firma Forplast, která vám vyrobí vitrínu podle vašich požadavků - a to jak rozměrově, tak graficky. Navíc často mívají speciální výhodné akce, tak nečekejte a nějakou si ulovte!

Štítky: venkovní vitríny hliníkové vitríny informační vitríny vitríny městský mobiliář

Nejnovější články

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

 • Nemoc dna aneb zakázané potraviny

  Tradiční čínská medicína

  Slyšeli jste někdy o onemocnění s latinským názvem arthritis urika? Není divu, toto pojmenování znají snad jenom lékaři a odborníci, daleko častěji se můžeme setkat s názvem dna, jedná se o onemocnění metabolického systému. V tomto článku si řekneme příznaky, léčbu a potraviny, kterým je nutné se vyhnout.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..