• Jan Staněk

Venkovní vitríny

Venkovní vitrína Forplast

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Venkovní vitríny jsou výborný vynález pro každého, kdo potřebuje něco vystavit. My se dnes pobavíme o vitrínách na tiskoviny. Jak už jsme si ale řekli, není to jediný druh vitrín. Existují například také vitríny, které mají podobu prosklené skříně. Ale teď zpátky k vitrínám na ploché předměty. Většinou se využívají na různé tiskoviny. Schválně si zahrajte takovou hru. Až půjdete do práce nebo z práce, zkuste spočítat, kolik vitrín cestou uvidíte. Vsadíme se, že jich bude opravdu hodně. Není se čemu divit, je to jeden z běžných způsobů, jak kolemjdoucím podat nějakou informaci. Města  tyto vitríny často využívají například k vystavení map nebo aktualit jako programy kin nebo blížící se akce. U škol mohou najít využití jako prostor pro časový rozvrh a samozřejmě také novinky a důležité informace. To samé byste mohli najít i v muzeích, knihovnách a někdy dokonce i v restauracích. Přesvědčilo vás to o důležitosti venkovních vitrín?

Pokud o vitríně přemýšlíte, ale nejste si jistí, zda ji budete schopni sladit s okolím, ničeho se nebojte. Jsou vyráběny v tolika různých barvách, že je perfektní sladěnost téměř zaručena. Vybrat si také můžete z různých velikostí, dekorací či nápisů a dokonce i možnosti osvětlení. Spolehlivým dodavatelem vitrín a dalších prvků městského mobiliáře je firma Forplast, která vám vyrobí vitrínu podle vašich požadavků - a to jak rozměrově, tak graficky. Navíc často mívají speciální výhodné akce, tak nečekejte a nějakou si ulovte!

Štítky: venkovní vitríny hliníkové vitríny informační vitríny vitríny městský mobiliář

Nejnovější články

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

 • Čistý vzduch díky odlučování prachu

  cyklonové odlučovače

  Mnoho lidí již ví, že prach je škodlivý z hlediska jeho schopností poškození lidských plic. Konkrétně usazení v plicních sklípcích. Málokdo již ví, že prach může vytvořit výbušnou směs, která je schopna exploze. V tomto článku si řekneme něco o cyklonových odlučovačích prachu.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..