Centropa magazín
Další prvky firemních budov

Venkovní vitríny

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Venkovní vitríny jsou výborný vynález pro každého, kdo potřebuje něco vystavit. My se dnes pobavíme o vitrínách na tiskoviny. Jak už jsme si ale řekli, není to jediný druh vitrín. Existují například také vitríny, které mají podobu prosklené skříně. Ale teď zpátky k vitrínám na ploché předměty. Většinou se využívají na různé tiskoviny. Schválně si zahrajte takovou hru. Až půjdete do práce nebo z práce, zkuste spočítat, kolik vitrín cestou uvidíte. Vsadíme se, že jich bude opravdu hodně. Není se čemu divit, je to jeden z běžných způsobů, jak kolemjdoucím podat nějakou informaci. Města  tyto vitríny často využívají například k vystavení map nebo aktualit jako programy kin nebo blížící se akce. U škol mohou najít využití jako prostor pro časový rozvrh a samozřejmě také novinky a důležité informace. To samé byste mohli najít i v muzeích, knihovnách a někdy dokonce i v restauracích. Přesvědčilo vás to o důležitosti venkovních vitrín?

Venkovní vitrína Forplast

Pokud o vitríně přemýšlíte, ale nejste si jistí, zda ji budete schopni sladit s okolím, ničeho se nebojte. Jsou vyráběny v tolika různých barvách, že je perfektní sladěnost téměř zaručena. Vybrat si také můžete z různých velikostí, dekorací či nápisů a dokonce i možnosti osvětlení. Spolehlivým dodavatelem vitrín a dalších prvků městského mobiliáře je firma Forplast, která vám vyrobí vitrínu podle vašich požadavků - a to jak rozměrově, tak graficky. Navíc často mívají speciální výhodné akce, tak nečekejte a nějakou si ulovte!

Štítky: venkovní vitríny hliníkové vitríny informační vitríny vitríny městský mobiliář

Nejnovější články z této kategorie

Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

bariéra

Číst

Ochrana před znečištěním vzduchu

To, že je vzduch náchylný ke znečištění vám snad říkat nemusíte. Neustále slyšíme o tom, jak je na světě čím dál víc nedýchatelno a jak s tím musíme okamžitě něco dělat. To je rozhodně pravda, ale my se budeme zabývat jiným znečištěním vzduchu. A to v průmyslových výrobních budovách.

Číst

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov