Centropa magazín

Další prvky firemních budov

Zábradlí do firemních prostor mají být naleštěné

Vizitkou firmy jsou její zaměstnanci, webové stránky i prostředí. Proto je třeba dbát na to, aby měli reprezentativní vzhled nejenom zaměstnanci a management firmy, ale i prostředí, kam může zavítat návštěva.

schodiště

Nejlepším řešením je proto mít vše v naprostém pořádku. Pak se nemusíte obávat toho, že v době vaší nepřítomnosti či nemoci, se vážená návštěva zhrozí upatlaného zábradlí, plných košů a svinčíku ve vstupní hale.

Jak na to?

Nastavte si vnitřní směrnice tak, aby byl za každou oblast zodpovědný zaměstnanec, který má zástupce, pro případ své nepřítomnosti. Tak se nestane, že zodpovědný člověk onemocní a v nejméně vhodnou dobu se to projeví na kvalitě vašich služeb nebo pořádku ve firmě.

Pokud si najímáte úklidovou firmu nebo máte vlastní uklízečky, stanovte pro jistotu i osobu zodpovědnou za pořádek na pracovišti. Pokud nebude uklizeno tak, jak má, zodpovědný pracovník zavolá firmu, která se zabývá danou problematikou. O leštění nerezu se postará třeba Fruněk.

Přidat komentář


Nejnovější články z této kategorie

Pryč se zplodinami

Ještě než se zeptáte, ano, opravdu to jsou zplodiny a ne splodiny (i když to vypadá divně). Ať už je tam z nebo s, pořád jsou škodlivé a pořád je to něco, v čem rozhodně nechte pracovat a rozhodně ne delší dobu. Naštěstí existují firmy, které na tento problém myslí a dodávají filtrační systémy především do průmyslových budov.

Číst

Venkovní vitríny

Znáte to, chcete všem ukázat, jaký super plakát vaše firma má a nemůžete sehnat žádný prostor. Samozřejmě byste mohli plakát nalepit přímo na zeď, ale nebyla by to škoda? Popřemýšlejte o venkovních vitrínách!

Číst

Jak postavit firemní sportoviště

Nedávno jsme se bavili o tom, jaké výhody mají firemní posilovny nejen pro pracovní výkony, ale i pro spokojenost zaměstnanců. Dnes to dotáhneme ještě dál a podíváme se na venkovní sportoviště.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov