Centropa magazín
Další prvky firemních budov

Zábradlí do firemních prostor mají být naleštěné

Vizitkou firmy jsou její zaměstnanci, webové stránky i prostředí. Proto je třeba dbát na to, aby měli reprezentativní vzhled nejenom zaměstnanci a management firmy, ale i prostředí, kam může zavítat návštěva.

schodiště

Nejlepším řešením je proto mít vše v naprostém pořádku. Pak se nemusíte obávat toho, že v době vaší nepřítomnosti či nemoci, se vážená návštěva zhrozí upatlaného zábradlí, plných košů a svinčíku ve vstupní hale.

Jak na to?

Nastavte si vnitřní směrnice tak, aby byl za každou oblast zodpovědný zaměstnanec, který má zástupce, pro případ své nepřítomnosti. Tak se nestane, že zodpovědný člověk onemocní a v nejméně vhodnou dobu se to projeví na kvalitě vašich služeb nebo pořádku ve firmě.

Pokud si najímáte úklidovou firmu nebo máte vlastní uklízečky, stanovte pro jistotu i osobu zodpovědnou za pořádek na pracovišti. Pokud nebude uklizeno tak, jak má, zodpovědný pracovník zavolá firmu, která se zabývá danou problematikou. O leštění nerezu se postará třeba Fruněk.

Nejnovější články z této kategorie

Letištní sloupky? Bariéry? Ani jedno!

Dnes pro vás máme takovou malou sloupkovou terminologii. Ale nebudeme mluvit o sloupcích na plot. Řešit budeme mobilní zahrazovací sloupky, kterým úplně každý říká tak trochu jinak. Rozlouskneme spolu záhadu o tom, jak se těm sloupkům vlastně správně říká.

bariéra

Číst

Ochrana před znečištěním vzduchu

To, že je vzduch náchylný ke znečištění vám snad říkat nemusíte. Neustále slyšíme o tom, jak je na světě čím dál víc nedýchatelno a jak s tím musíme okamžitě něco dělat. To je rozhodně pravda, ale my se budeme zabývat jiným znečištěním vzduchu. A to v průmyslových výrobních budovách.

Číst

Stojany na prospekty - levný způsob propragace

Propagace firmy je nezbytná věc. Jak jinak by se o vás lidé dověděli? Ne každá firma je ale tak velká, aby si mohla dovolit billboardy v centru města nebo obrovské kampaně na internetu. Menší firmy proto zůstávají u klasiky - u stojanů na prospekty.

Číst

Centropa magazín
Svět firemních budov