• Jan Staněk

Obalový materiál do každé firmy

Existuje spousta situací, kdy se Vám jednoduše různé obalové materiály hodí. Já sám to nedávno poznal, když se mi rozbil displej na počítači a musel jsem ho poslat na opravu, aniž bych ho měl jak pořádně zabalit. Proč se vždy hodí obalový materiál mít a kde ho sehnat?

Obrovské kartonové krabice jsou pro mě vizuálním symbolem stěhování a v doprovodu s pořádnou dodávkou a bublinkovou fólií vytváří iluzi (možná to ani iluze není) bezpečí a zajištění Vašeho nábytku proti všemu nebezpečí, které se může při převozu z místa A do místa B přihodit. Celkově jsou obalové materiály vhodné převážně pro převoz něčeho křehkého, pomineme-li uklidňující účinky bublinkové fólie při jejím praskání. Správně zabalený předmět se v krabici nehýbá a jeho okolí je přiměřeně vyplněno, tak, aby při protlačení krabice nedošlo k poškození předmětu nebo dokonce k jeho kompletnímu zničení.

Obaly u e-commerce

Široce využívány jsou obalové materiály používány u služeb převozu, ale třeba i e-shopů. Ty nekonečné zásoby exportovaných produktů se jednoduše sami nezabalí. A pokud by si klient stěžoval, že se výrobek nedostavil do místa jeho bydliště ve stavu, ve kterém si myslel, že jej zakupuje, pak už je oheň na střeše a nemá cenu se s někým hádat, pokud to nebylo správně a dostatečně zabaleno. Kdo obalové materiály nepoužívá a nepřemýšlí nad nimi už ve startu svého obchodu, tak ten se může jít rovnou zabalit, konkurence ho prostě převálcuje, protože záruka kvalitní dopravy je jedním z prvků dobré firmy.

Obaly u obalových obchodů?

A představte si internetový nákup obalových materiálů. Myslíte, že je správně zabalen? Že jsou kartonové krabice zabaleny do další kartonové krabice? Je zdarma anebo patří k objednávce? To můžete zjistit při nákupu obalových materiálů na Obaly Rosma, kde najdete jejich široký výběr ve všech možných velikostech a provedeních; najdete taky možnost množstevní slevy, což je u obalů dobře, protože věřte mi, budete je používat často, hodně často.

Nejnovější články

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

 • Čistý vzduch díky odlučování prachu

  cyklonové odlučovače

  Mnoho lidí již ví, že prach je škodlivý z hlediska jeho schopností poškození lidských plic. Konkrétně usazení v plicních sklípcích. Málokdo již ví, že prach může vytvořit výbušnou směs, která je schopna exploze. V tomto článku si řekneme něco o cyklonových odlučovačích prachu.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..