• Jan Staněk

Obalový materiál do každé firmy

Existuje spousta situací, kdy se Vám jednoduše různé obalové materiály hodí. Já sám to nedávno poznal, když se mi rozbil displej na počítači a musel jsem ho poslat na opravu, aniž bych ho měl jak pořádně zabalit. Proč se vždy hodí obalový materiál mít a kde ho sehnat?

Obrovské kartonové krabice jsou pro mě vizuálním symbolem stěhování a v doprovodu s pořádnou dodávkou a bublinkovou fólií vytváří iluzi (možná to ani iluze není) bezpečí a zajištění Vašeho nábytku proti všemu nebezpečí, které se může při převozu z místa A do místa B přihodit. Celkově jsou obalové materiály vhodné převážně pro převoz něčeho křehkého, pomineme-li uklidňující účinky bublinkové fólie při jejím praskání. Správně zabalený předmět se v krabici nehýbá a jeho okolí je přiměřeně vyplněno, tak, aby při protlačení krabice nedošlo k poškození předmětu nebo dokonce k jeho kompletnímu zničení.

Obaly u e-commerce

Široce využívány jsou obalové materiály používány u služeb převozu, ale třeba i e-shopů. Ty nekonečné zásoby exportovaných produktů se jednoduše sami nezabalí. A pokud by si klient stěžoval, že se výrobek nedostavil do místa jeho bydliště ve stavu, ve kterém si myslel, že jej zakupuje, pak už je oheň na střeše a nemá cenu se s někým hádat, pokud to nebylo správně a dostatečně zabaleno. Kdo obalové materiály nepoužívá a nepřemýšlí nad nimi už ve startu svého obchodu, tak ten se může jít rovnou zabalit, konkurence ho prostě převálcuje, protože záruka kvalitní dopravy je jedním z prvků dobré firmy.

Obaly u obalových obchodů?

A představte si internetový nákup obalových materiálů. Myslíte, že je správně zabalen? Že jsou kartonové krabice zabaleny do další kartonové krabice? Je zdarma anebo patří k objednávce? To můžete zjistit při nákupu obalových materiálů na Obaly Rosma, kde najdete jejich široký výběr ve všech možných velikostech a provedeních; najdete taky možnost množstevní slevy, což je u obalů dobře, protože věřte mi, budete je používat často, hodně často.

Nejnovější články

 • Uklouznutí a pády z výšky patří k častým úrazům

  Riziko pádu trápí téměř všechny typy podlah až na jedny! Těmi výjimečnými jsou protiskluzové podlahy, které lze aplikovat i pro obytné prostory, tak i průmysl. V tomto článku e budeme bavit o protiskluzových vlastnostech, kterých je možno docílit speciálním vsypem nebo speciálními protiskluzovými páskami.

  protiskluzové pásky

  Číst dál...

 • Spotřebitelský a investiční úvěr pro podnikatele

  podnikatelský úvěr

  Pryč jsou doby, kdy banky nechtěli půjčovat své peníze některým subjektům. Na mysli mám například střední drobné podnikatele. Chcete-li jít do banky pro podnikatelský úvěr, zde vám poradíme, jak uspět.

  Číst dál...

 • Stavebniny Uherský Brod

  levné stavebniny Hakor

  Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

  Číst dál...

 • Jaký punc má bílé zlato? Budete překvapeni

  zlatý přívěšek se smaragdem

  Zlaté šperky jsou považovány za luxusní zboží, a jako takové musí být náležitě označeno různými značkami. Jenže jednomu aby z těch všech punců, karátů a dalších odborných pojmů vybouchla hlava. Proto vám řekneme, jak se ve všem správně zorientovat a na konci článku už z vás bude skoro profesionální zlatník.

  Číst dál...

 • Vánoční trendy a dekorace 2018

  Vánoční látky výprodej

  Vánoce jsou tady, Vánoce... však dál to určitě znáte, narážím reklamou na oblíben nápoj. Při pohledu do kalendáře zjistíme, že právě běží druhá polovina listopadu a Vánoce se kvapem blíží. CO to pro nás znamená? Že bychom se měli pomalu porozhlédnout po dárcích, případně vymyslet, čím koho obdarujeme. Pro většinu lidí jsou tyto svátky nejoblíbenější v roce a proč ne, když můžeme být ve společnosti těch, které máme rádi. V tomto článku si poradíme, jak vyzrát na vánoční dekorace.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..