• Jan Staněk

Stavebniny Uherský Brod

levné stavebniny Hakor

Stavíte-li nebo jen rekonstruujete dům sami víte, že to stojí velkou hromadu jak úsilí, tak i financí. Proto není divu, že mnoho lidí se snaží najít ty nejlevnější dodavatele, aby ušetřili každou korunu za stavební materiál. My vám poradíme, jak vybrat stavebniny a ušetřit!

Sortiment i ceny jednotlivých stavebních materiálů se liší, kolikrát je rozdíl až neuvěřitelný, proto je vhodné nakupovat s rozumem a u rozumných dodavatelů, protože v globálu to může dělat několik desítek tisíc, co si připlatíte za nevhodný obchod. Existuje hned několik způsobů, výběr je vždy na vás.

Kde nakoupit stavební materiál?

Jak jsem již avizoval, máte několik možností, jak pořídit materiál pro svou stavbu. Tím nejkomfortnějším řešením, kdy se nemusíte o nic starat je nechat nakoupit stavební firmu. Ne vždy se jedná o dobré řešení, protože mají sice lepší ceny, ale často vám připočtou k částce i marži, tudíž platíte více. U horších stavebních společností můžete například dostat méně kvalitní materiál a za draho, což nikdo nechceme. Dalším způsobem je návštěva hobbymarketů, kde si vybere ze širokého sortimentu opravdu každý, navíc mají většinu zboží ihned k odběru.

Zkuste stavebniny

Poslední možností je návštěva nejbližších stavebnin. Co to vlastně je? Jedná se o specializovanou prodejnu se samoobslužnou prodejní plochou a širokým sortimentem. Sehnat můžete šroubky, ale také cihly, vany nebo nářadí. U opravdu dobrých stavebnin není výjimkou, že dostanete lepší cenu, respektive individuální cenovou kalkulaci a doporučení vhodného materiálu s poměrem cena a výkon. Velmi často je také nabízen například bezplatný rozvoz nebo jiné služby.

Pamatujte, že stavební materiál je významnou částí rozpočtu a spolkne vždy největší sousto z koláče. Proto je dobré si nákup ohlídat a vybrat vhodného dodavatele, který je schopen nabídnout přijatelnou cenu ale také kvalitu. Například levné stavebniny Hakor nabízejí vše o potřebujete, od kvalitních obkladaček až po sprchové kouty. Pokud si nebudete jisti ve výběru, kvalifikovaní prodejci vám zaručeně pomohou.

Štítky: stavba nové budovy stavebniny levné stavebniny levné stavebniny Hakor levný stavební materiál stavební materiál

Nejnovější články

 • Polykarbonátové desky na skleník

  U rodinného domu by neměla chybět zahrada, to se shodneme snad všichni. Rozdíl ale bude v tom, co kdo na zahradě chce mít. Jeden dá přednost bazénu, okrasným rostlinám nebo skalce a druhý naopak nedá dopustit na záhony se zeleninou a ovocné stromy. Proč ne! Existuje však řešení v podobě skleníku. V tomto článku si řekneme, kde nám prodají polykarbonát.

  prodej polykarbonátu

  Číst dál...

 • Oplocení firemního pozemku lze řešit plotovými panely

  Pozemek není řádný pozemek, pokud není obehnaný dlouhým a vysokým plotem, který ve své mohutnosti odrazuje každého, kdo by se chtěl jen přiblížit, aby a decentně svým vizuálním vzezřením předchází zranění každého, kdo by plánoval ve své bezhlavosti takový plot přelézt. A takový plot, který je doplněný psem...

  Číst dál...

 • Psí obojky proti štěkání i klíšťatům

  Psí štěkot může být užitečný, mnohem často však dráždí nervy vaše a zejména sousedů. Štěká-li váš pes bez důvodů, je to problém a je nutné jej řešit. Naštěstí existuje řešení, a to speciální obojek proti štěkání.

  obojek proti štěkání

  Číst dál...

 • Kam nainstalovat detektor plynu?

  plyn

  Detektory plynu vám určitě nemusíme představovat do detailů. Plní podobnou funkci jako detektory požáru nebo pohybu – chrání vás a váš majetek před mnohdy nebezpečnými nehodami. Hodně lidí, mezi které možná patříte i vy, už doma takové detektory mají. Dost možná se ale potýkají s problémem že neví, kam takový detektor vlastně nainstalovat. No a od toho tu jsme dnes my.

  Číst dál...

 • Chcete být dobře vidět? Označte si sídlo firmy

  označení sídla firmy

  V současné digitální době bývá marketing mimo virtuální prostředí často podceňován, což je obrovská škoda. Pokud se opravdu chcete dostat do povědomí široké veřejnosti, je nezbytné propojovat online a offline marketing dohromady. Věděli jste, že značnou váhu má i správné označení sídla firmy? V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak postupovat.

  Číst dál...

Centropa magazín
Chcete u nás zveřejnit článek? Kontaktujte nás e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..